"Instagram Envy": ši savaitė "Celebs" svetainėje "Instagram"

"Instagram Envy": ši savaitė "Celebs" svetainėje "Instagram"

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Redaktorius | E-mail

Šią savaitę mūsų mėgstamiausios šventės buvo užsiėmę nuostabiais komplektais egzotiškose vietose, kaip įprasta. Mes patikrinome "Instagram", norėdami sužinoti, ar mes galime kopijuoti save patys. Čia yra mūsų mėgstamiausios savaitės nuotraukos!

Taylor Swift šiek tiek sparkle ant jos 1989 spaudos kelionė į vaivorykštės blizgučių sijoną.

Taylor Swift (@taylorswift) paskelbta nuotrauka 2014 m. Spalio 10 d., 6 val. 00 min., PDT

J. Crew's visada nepriekaištinga Jenna Lyons dėvėjo savo prekės ženklą negabaritinius akinius ... ir dar didesnę reikšmę.

Lena Dunham (@lenadunham) paskelbta nuotrauka 2014 m. Spalio 10 d., 5 val. 23 d. PDT

Mindy Kalingas apibūdina šį išvaizdą kaip "diskotekos karalienę, kuriam kaip pramogų įgaliotiniui moneletas".

Mindy Kaling paskelbta nuotrauka (@ mindykaling) 2014 m. Spalio 10 d., 16:35 PDT

Neilas Patrikas Harrisas nešiojo šiuos blizgučius (kur kitur?) Pakabinti su Eltonu Jonu.

Neilio Patricko Harriso (@instagranph) paskelbta nuotrauka 2014 m. Spalio 10 d., 20.25 val. PDT

Krysten Ritter glammed už pasirodymą "Late Night".

Nuotraukos, paskelbtos Krysten Ritter (@therealkrystenritter), 2014 m. Spalio 10 d., 11:31 val., PDT

Jennifer Hudson paruošta Helovyno gotiškai juodai.

Jennifer Hudson (@iamjhud) paskelbta nuotrauka 2014 m. Spalio 10 d., 8.58 val. PDT

Reese Witherspoon visada laikė liemenes ir fedora.

Nuotraukos, paskelbtos Reese Witherspoon (@reesewitherspoon), 2014 m. Spalio 10 d., 15:10 PDT

Kim Kardašianas negalėjo rūpintis mažesniu baltos spalvos po darbo dienos.

Nuotraukos, paskelbtos Kim Kardashian West (@kimkardashian), 2014 m. Spalio 10 d., 12:19 val., PDT

"Lady Gaga" prisitaikė prie švyturio aukso.

"@Ladygaga" paskelbta nuotrauka apie 2014 m. Spalio 10 d., 19.45 val. PDT

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, Vanessa Hudgens eksperimentavo su giliai violetiniu lūpos atspalviu užsienyje.

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) paskelbta nuotrauka 2014 m. Spalio 10 d., 10:32 val. PDT

Pasidalink Su Draugais

Susiję Straipsniai

add