"Instagram Envy": "This Week In Celebs" "Instagram"

"Instagram Envy": "This Week In Celebs" "Instagram"

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Redaktorius | E-mail

Šią savaitę mūsų mėgstamiausios šventės buvo užsiėmę nuostabiais komplektais egzotiškose vietose, kaip įprastai (nors kai kurie prisiminė, kad pateko į Rinkimų dienos rinkimus!). Mes patikrinome "Instagram", norėdami sužinoti, ar mes galime kopijuoti save patys.

Miley Cyrus suporavo raudoną lūpą ir protingą rožinį zuikio ausį.

Miley Cyrus (@ mileycyrus) paskelbta nuotrauka 2014 m. Lapkričio 11 d. 11:30 PST

Kim Kardashian suporavo savo žiemos apranga su demokratine aksesuarais.

Kim Kardashian West paskelbta nuotrauka (@kimkardashian) 2014 m. Lapkričio 11 d., 9.46 val. PST

Reese Witherspoon taip pat paėmė apklausą savarankiškai (jos prekės ženklo blondinės bangos ir geras požiūris).

Nuotraukos, paskelbtos Reese Witherspoon (@reesewitherspoon), 2014 m. Lapkričio 11 d., 17.45 PST

"Pantene Brasil" davė darbus Gisele už kitą kampaniją.

Gisele Bündchen (@ giseleofficial) paskelbta nuotrauka 2014 m. Lapkričio 11 d. 10:00 PST

Mindy Kaling kyla dėl saulėlydžio Glamūra"Moteriška moteris" šaudyti.

Mindy Kaling paskelbta nuotrauka (@ mindykaling) 2014 m. Lapkričio 11 d., 9.21 val. PST

Elizabethas Banksas sukrėtė didžiulę skrybėlę kaip tik kino žvaigždė (ar kas nors gyvenanti LA).

"Elizabeth Banks" (@elizabethbanks) paskelbta nuotrauka 2014 m. Lapkričio 11 d., 10.57 val. PDT

Nicole Richie parodė savo tats su kruopščiai sukurta atgal.

Nuotraukos, paskelbtos @nicolerichie, 2014 m. Lapkričio 11 d., 18:06 PST

Nėra nailono spalvos, neatitinkančios didžiulio roko Laureno Conrado.

Lauren Conrad (@laurenconrad) paskelbta nuotrauka 2014 m. Lapkričio 11 d. 9:37 PST

Kate Bosworth paėmė įprastą, visiškai išreikštą nuotrauką savo naujojo filmo "On the Line" rinkinyje.

Kate Bosworth (@ katebosworth) paskelbta nuotrauka 2014 m. Lapkričio 11 d., 16.49 val. PST

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, "Oprah" marškinėlius "Oprah" marškinėlius sutelkė jos šviežios ir jaudinančios morkos.

"Oprah" (@oprah) paskelbta nuotrauka 2014 m. Lapkričio 11 d., 12.52 val. PST

Pasidalink Su Draugais

Susiję Straipsniai

add