7 Įžymybės virš 50, kurių kūnai yra geresni nei kada nors

7 Įžymybės virš 50, kurių kūnai yra geresni nei kada nors

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Redaktorius | E-mail

Galima pasakyti, kad 50 yra naujosios 40, bet šios super karštos keturkienžiedės (tai liečia liežuvį, ar ne) atrodo karštesni nei 20- ar 30-ies metų amžiaus. Žiūrėkite šias maudymosi grožį, nes jie supranta viską, ką galvoja apie mūsų 50-ąsias. Būkime sąžiningi, šios moterys laimėjo genetinę loteriją, todėl nenuostabu, kad jie žudo šį amžių. Bet jei jie norės įrodyti, kad jūsų 50-tieji metai gali būti jūsų geriausias dešimtmetis, mes esame čia už tai.

Angela Bassett, Toned and Fierce at 59Vanduo turi kažką panašaus, ir vanduo turi būti tiesiai iš jaunystės fontano. Angela Bassett yra paskutinis 59 metų kūdikis, kuris paskelbia savo "killer bikini bod" socialinėje žiniasklaidoje, ir sunku nesidžiaugti savo amžiaus sutrikimu.

Paskelbta Angela Bassett (@ im.angelabassett)

Brooke Shields, Forever Young, 52 metai

Bikini gyvenimas rojuje 🌴

"Brooke Shields" (@brookeshields) bendrai paskelbta žinia

Salma Hayek, "Stunner", esanti 51 metų

Paskelbta Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Halle Berry, 51 ir Fit

Nuotrauka, paskelbta Halle Berry (@ halleberry)

Nuotrauka, paskelbta Halle Berry (@ halleberry)

Cindy Crawford, pasakiškas 52-metis

Cindy Crawford (@cindycrawford) paskelbta nuotrauka

Elizabeth Hurley, 52 ir Ageless

Nuotrauka paskelbta Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1)

Elle Macphersonas, "Kūnas" neapsiriboja 54 m

Nuotrauka, paskelbta Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial) apie

Pasidalink Su Draugais

Susiję Straipsniai

add