Tai brangesnis nusipirkti nesveiką gydymą

Tai brangesnis nusipirkti nesveiką gydymą

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Redaktorius | E-mail

Gimimo sezonas mokykloje: mąstyk daug cupcakes, dekoruotus slapukus, spurgos. Vienas iš mūsų vaikų buvo pasiūlytas didelis "Krispy Kreme®" spurgos daugiau kaip 10 šiais metais mokykloje, kaip gimtadienio, gydyti. Ir tik vasaris! Tai maždaug 200-300 kalorijų viename porcijoje su 9-30 gramų cukraus (labiausiai svetainėje yra 250-300 kalorijų ir 20-30 gramų cukraus). Ir tai yra ant mūsų vaiko reguliariai pusryčiai, pietūs ir užkandžiai. USDA rekomenduoja mažesnį cukraus suvartojimą vaikams, tačiau iki maždaug 10 procentų vaikų kasdienių kalorijų kaip cukraus sudaro 120 g cukraus per dieną, paprastai nuo 1200 iki 1400 kalorijų dienos dietos vaikams nuo 4 iki 8 metų amžiaus. Jei vienas spurgas turi 20-30 gramų cukraus, tada jūsų vaikas ką tik greitai išnaudojo didelę dalį šios dienos 120 gramų!VIZIJA: Kiek cukraus ir riebalų valgėte šiandien? Taigi ... pastaruoju metu buvau. Ar turėčiau daryti tai, ką daugelis iš mūsų mano, kad yra lengviausias ir pigiausias pasirinkimas: ką tik pasiimti? Galų gale, trisdešimt vaikų ir keletas priedų ... galbūt daug laiko ir pinigų, tiesa? Ne! Aš nusprendžiau priimti sveikatą kiekvieną dieną net gimtadienio gydymui. Ir, spėk kas? Aš išgelbėjau pinigų, o tikriausiai net ir šiek tiek laiko! Aš einu į bakalėjos parduotuvę ne rečiau kaip kartą per savaitę, taigi po to, kai mano vaikas prašė vaisių kebobų ir nedidelio šokolado gabalėlio, nusipirkiau ingredientus parduotuvėje, kai buvau jau ten. Patikrinti. Nepraleiskite papildomos kelionės, norėdami gauti išgalvotą desertą. Deja, aš buvau spaudžiamas laiko, todėl aš įsigijo iš anksto supjaustytus vaisius, taip pat ir vynuogių paketą. Didžioji suma: 16,41 dolerių už visus vaisius, plius 99 centų už bambuko bandelės ir 7,98 doleriai už du maišus Dove pieno šokolado karameles = 25,38 $.DAUGIAU: Valgyk sveiką už 30 dolerių per savaitę, vadinamą Krispy Kreme, kad paklausytumėte apie kainą: mielasis džentelmenas pasiūlė įsigyti tris dešimtis (pigiau dešimčia). Kiekviena tuzina = 9,49 USD. Didžioji suma: $ 28.47 + mokestis. Kol kas viskas gerai. Dabar, kiek laiko. Praėjus 30 minučių, vynuoges nuplauti, supjaustyti iš anksto supjaustytą vaisių šiek tiek mažesnį ir užpilti juos ant bambuko iešmo. Palyginimui norėjau važiuoti iš mano namų į Krispy Kreme: septynias minutes kiekvienoje kryptyje (iš viso 14), pridėjus laiką, kurį turėčiau palaukti eilėje (yup, kokia diabeto epidemija ... buvo eilutė ...) užsisakyti ir tada palaukite kol jie supakuoti tris langelius. Mano prielaida: visa kelionė būtų buvusi ne mažiau kaip 30 minučių, tuo pačiu metu paimdavo mane į vaisių kebobą. Bet geriausias paskutinis: įsivaizduokite, kokia plokštė atrodė: gražios kebobos su vynuogėmis, melionu, braškėmis, ananasais. (Spalvotas, šviežias! Apetitinas!) Aš nunešiu plokštelę į mano vaiko klasę ir staiga girdėjau kolektyvinį dusintuvą. Vaikai pažvelgė iš savo darbalapių, pamačiau plokštelę ir taip sužavėjo. Kas žinojo? Skubėti kebobs. Plokštė buvo tuščia greičiau, nei jie galėjo dainuoti "Happy Birthday". Taigi ... eik tai šiandien. Padarykite savo sveikatą. Jūs galite tiesiog nustebinti save ir aplink jus. Dabar tai kasdieni sveikata, kiekvieną dieną.

Pasidalink Su Draugais

Susiję Straipsniai

add